Linki

Spisy, na których mnie znajdziecie:

Blogi, które polecam:
Nowy eksperyment Orochimaru
Więc mów szeptem, ...
Kyoto (pisany z perspektywy Jackie
 z domieszką nadnaturalności
Autorką jest Jackie Reddo)
Dożylnie, niewinnie 
Zapomniana historia

15 komentarzy:

 1. Orochimaru ponownie próbuje swoich sił w stworzeniu swojego nowego eksperymentu i tym razem również mu nie wychodzi. Pewnego dnia wybiera się do Wioski Ukrytej We Mgle razem ze swoim współpracownikiem Kabuto i wspólnymi siłami próbują ożywić Siedmiu Szermierzy Ninja Mgły,ale udaje mi się wskrzesić tylko jednego - Mangetsu Hozuki'ego. Chcąc czy nie zabierają go do kryjówki Orochimaru w której znajdują się wszystkie eksperymenty czcigodnego władcy węży. Pozostawiają go laboratorium i robią na nim różne testy żeby sprawdzić co potrafi i jak śliny jest psychicznie. Pewnego razu Suigetsu i Karin którzy mieli wyjść z południowej wieży żeby znaleźć Yugo który ponownie uciekł zmieniając się w potwora przypadkowo spotykają Mangetsu.

  Co zrobi Suigetsu gdy dowie się że jego brat również jest eksperymentem Orochimaru?
  A co zrobi Mangetsu po tak długich latach rozłąki z bratem?

  http://mangetsu-hozuki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czołem!
  Informuję, że Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane i dodane na stronie Lapidarium. Dziękuję i jednocześnie zachęcam do zgłaszania nowych rozdziałów.
  Pozdrawiam, Mizutenshi z http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. W blogosferze, tętniącej życiem internetowym krainie, w której swoje miejsca ma wiele blogów istnieje zaś kilkadziesiąt spisów, mających na celu zebranie tych wszystkich blogów.
  I dziś zaczął istnieć kolejny spis, nie wyróżniający się niczym szczególnie pośród innych, jednak mający pewną szczególną cechę. Ten spis ma na celu zabranie tylko tych blogów, których tematyka jest blisko spokrewniona z anime i mangą.
  Tak więc, Ministerstwo Mangowe zaprasza właśnie ciebie w swe skromne progi. Zgłoś się już teraz, a obiecuję, że nie będziesz żałował/a swojej decyzji.
  Przepraszam za spam, Hanamiya.

  Link do Ministerstwa Mangowego: http://ministerstwo-mangowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie witam!
  Zapraszam w podróż po wspomnieniach i myślach Sasuke, przekazanych wprost od Niego. Wszystkie niepowodzenia, błędy i pomysły ujawnią się, a jego serce zostanie poddane próbie.. czy warto żyć wciąż tak samo?

  www.before-we-die-ss.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. “Dostarczam ci to wszystko dożylnie, niewinnie, dożylnie,
  Ten twój cały ukochany syf
  Przez zardzewiałą igłę.
  Budzisz się i mówisz:
  Kurwa, życie miało być, sprawiedliwe.
  Proszę, nie kochaj mnie, bo kiedyś cię zabiję”

  Serdecznie zapraszam, tematyka Sasusaku: http://dozylnie-ss.blogspot.com/

  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile ludzi na świecie tyle różnych historii i przygód, ile kropli deszczu w chmurze tyle łez z jednych oczu może wypłynąć, ilu przestępców tyle kul, które mogą zabić.
  A kotów? Jeden kot. Neko jest zwykłym, czarnym kotem, którego spośród tłumu wyróżnia jeden mały szczegół-spotkał Akatsuki.
  Czy tak naprawdę ktoś zastanawiał się co mogą czuć zwierzęta? Co o nas myslą, jak patrzą na świat? Arishia jest tylko dziewczyną z przeszłością, ściganą przez Akatsuki.
  O co chodzi w tej historii? Jako autorka nie jestem do końca pewna, ale chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga; a może, coś sobie uświadomisz, coś zrozumiesz, wyciągniesz jakieś wnioski za sprawą kocich opowieści.

  http://czarny-kot-neko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Piszesz opowiadanie anime/manga którego tematyką jest Naruto? Zgłoś się do naszego nowego spisu ---> http://szafa-blogow-naruto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Chcesz, aby więcej osób dowiedziało się o tym, że opublikowałeś/aś nową notkę?
  Chcesz, aby więcej osób dowiedziało się o istnieniu Twojego bloga?

  Jeśli tak, zgłoś się już teraz! Ministerstwo Mangowe ogłasza, że zakładka Nowe Rozdziały została oficjalnie otwarta, dzięki czemu możesz poinformować innych o czymś, co opublikowałeś/aś. Jednak pamiętaj, zanim dodasz zgłoszenie do Nowych Rozdziałów przeczytaj uważnie regulamin!

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
  Hanamiya.

  link do Ministerstwa Mangowego: http://ministerstwo-mangowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Sere po misji, która trwała rok wróciła w końcu do Wioski. Jednak zapewne większość z Was myśli, że przyniesie ona z sobą jakieś tajemnice, nierozwiązane sprawy lecz tak nie jest. Żyje normalnym życiem Shinobi do czasu, kiedy na nowo nie zostaje wynajęta lecz przez Hokage. W liście prosi także Kazekage aby pojawili się na Tajnym Zgromadzeniu Kage.

  http://zamorski-piasek.blogspot.com/
  Zapraszam ~

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Arissa Sairyuketsu i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Ministerstwo Mangowe — katalog, którego zadaniem jest zrzeszyć wszystkie blogi z opowiadaniami o tematyce mangowej; w zamian za zgłoszenie, Ministerstwo Mangowe rozświetli Twojego bloga i wzniesie go na szczyt sławy. Och, oczywiście w swoim czasie, ale dobrą reklamę to na pewno będziesz mieć.

  Nie przedłużając tej paplaniny, serdecznie zapraszam do Ministerstwa Mangowego!
  Link: Kliknij Tutaj

  OdpowiedzUsuń
 12. [...]Zobaczyłam jeszcze jednego, nieznanego mi mężczyznę , który klęczał i wyraźnie słyszałam jak błagał o litość. Pan Yahiko pokręcił głową i skinął na Hoshigakiego Kisame, który podszedł do mężczyzny i bez cienia zastanowienia skręcił mu kark!

  Zaczęłam po cichu się wycofywać prawie nie oddychając. Mogli mnie zauważyć w każdej chwili, przez te cholerne szklane ściany! I już prawię byłam w korytarzu, gdzie mogłam już spokojnie uciec, kiedy Hidan spojrzał prosto na mnie.

  Zdążyłam tylko zobaczyć ironiczny uśmiech, kiedy odwróciłam się i zaczęłam biec w stronę wyjścia. Winda była otwarta, a ja niewiele myśląc wpadłam prosto do niej, modląc się żeby drzwi się jak najszybciej zamknęły i nim pomyślałam, że znalazłam się w pułapce nie było już odwrotu.

  http://niebespieczny-uklad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Przeszłość rzuca długi cień na całe nasze życie. Wciska się w najmniejszy zakamarek naszego umysłu. Jak napisał jeden z poetów, nie należy jej słuchać, bo nigdy nie ma nam nic nowego do powiedzenia. To właśnie ona odcisnęła piętno na psychice, z pozoru zwyczajnej studentki. Czy kobieta, brutalnie skrzywdzona w dzieciństwie, może żyć u boku nieprzewidywalnego mężczyzny? Czy poradzi sobie ze stratą najlepszego przyjaciela? Czy będzie w stanie wybaczyć swoim rodzicom? W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszam do lektury.

  http://peculiar-friend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń